NC2EBD-P-DC48V
PanasonicPanasonic
NC2EBD-P-DC48V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NC2EBD-P-DC48V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 48V
Duomenų lapai: NC2EBD-P-DC48V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
NC2EBD-P-DC48V specifikacijos
Dalies numeris NC2EBD-P-DC48V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 48V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8368 pcs Duomenų lapas NC2EBD-P-DC48V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 38.4 VDC Išjunkite įtampą (min.) 4.8 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija NC Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Kiti vardai 255-3992-5
NC2EBD-P-DC48V-ND
NC2EBDPDC48V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Sealed - Amber Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 5A Kontaktinė medžiaga Silver Nickel (AgNi)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 48VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 6.4 kOhms
Ritės galia 360 mW Ritinio srovė 7.5mA