M9RX40SK4GGA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M9RX40SK4GGA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W
Duomenų lapai: M9RX40SK4GGA.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 513 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 513 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
M9RX40SK4GGA specifikacijos
Dalies numeris M9RX40SK4GGA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 513 pcs Duomenų lapas M9RX40SK4GGA.pdf
Įtampa - Įvertinta 110, 115VAC Įveskite AC Motor
Sukimo momentas - įvertinta (oz-in / mNm) - Sukimo momentas - maksimalus momentinis (oz-in / mNm) -
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys Square - 3.543" x 3.543" (90.00mm x 90.00mm)
Serija - RPM -
Galia - Įvertinta 40W Darbinė temperatūra -10°C ~ 40°C
Montavimo skylės atstumas 4.094" (104.00mm) Variklio tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
Ilgis - velenas ir guolis 1.457" (37.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Pavarų mažinimo koeficientas - Funkcija Gearmotor
funkcijos - Kodavimo tipas -
Skersmuo - velenas 0.354" (9.00mm) Išsamus aprašymas AC Motor Gearmotor 40W 110, 115VAC