M9MX40GB4Y
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M9MX40GB4Y
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W
Duomenų lapai: M9MX40GB4Y.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 500 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 500 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
M9MX40GB4Y specifikacijos
Dalies numeris M9MX40GB4Y Gamintojas Panasonic
apibūdinimas MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka