M7RX15SV4YGA
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M7RX15SV4YGA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas MOTOR INDUCT 70MM 100V 15W
Duomenų lapai: M7RX15SV4YGA.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 666 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 666 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
M7RX15SV4YGA specifikacijos
Dalies numeris M7RX15SV4YGA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas MOTOR INDUCT 70MM 100V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka