LT4HLT8-DC24V
PanasonicPanasonic
LT4HLT8-DC24V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LT4HLT8-DC24V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY TIME DELAY 999.9H 0.1A 30V
Duomenų lapai: LT4HLT8-DC24V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
LT4HLT8-DC24V specifikacijos
Dalies numeris LT4HLT8-DC24V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY TIME DELAY 999.9H 0.1A 30V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1352 pcs Duomenų lapas LT4HLT8-DC24V.pdf
Įtampa - tiekimas 12 ~ 24VDC Laiko nustatymo metodas Input Voltage
Laiko nustatymo metodas Up/Down Digit Keys Nutraukimo stilius Plug In, 8 Pin (Octal)
Serija LT4H-L Relės tipas Solid State Relay
Kiti vardai 1110-3376 Montavimo tipas Socketable
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Programmable (Multi-Function)
Išsamus aprašymas Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay SPST-NO (1 Form A) 0.001 Sec ~ 999.9 Hrs Delay 0.1A @ 30VDC Socketable Delsimo laikas 0.001 Sec ~ 999.9 Hrs
Kontaktinis įvertinimas @ Įtampa 0.1A @ 30VDC Grandinė SPST-NO (1 Form A)