LKT1AF-24V
PanasonicPanasonic
LKT1AF-24V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LKT1AF-24V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
Duomenų lapai: LKT1AF-24V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LKT1AF-24V specifikacijos
Dalies numeris LKT1AF-24V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 108617 pcs Duomenų lapas LKT1AF-24V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 16.8 VDC Išjunkite įtampą (min.) 2.4 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 277VAC - Max
Serija LK-T Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Kiti vardai 255-3498
LKT1AF24V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Dirbti laiką 15ms Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Flux Protection
Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 5A
Kontaktinė medžiaga Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A)
Ritės įtampa 24VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 2.3 kOhms Ritės galia 250 mW
Ritinio srovė 10.4mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LKT1AF-5V
LKT1AF-5V
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 5V
Sandelyje: 58019 pcs
parsisiųsti: LKT1AF-5V.pdf
RFQ
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 110V