JW1AFSN-DC48V-TV
PanasonicPanasonic
JW1AFSN-DC48V-TV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JW1AFSN-DC48V-TV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
Duomenų lapai: JW1AFSN-DC48V-TV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
JW1AFSN-DC48V-TV specifikacijos
Dalies numeris JW1AFSN-DC48V-TV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36914 pcs Duomenų lapas JW1AFSN-DC48V-TV.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 33.6 VDC Išjunkite įtampą (min.) 4.8 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC, 30VDC - Max
Serija JW Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C Dirbti laiką 15ms
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Fully
Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A)
Ritės įtampa 48VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 4.4 kOhms Ritės galia 530 mW
Ritinio srovė 11.0mA