JW1AFSN-DC12V-TV
PanasonicPanasonic
JW1AFSN-DC12V-TV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JW1AFSN-DC12V-TV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Duomenų lapai: JW1AFSN-DC12V-TV.pdf
  • Pranešimas
JW1AFSN-DC12V-TV specifikacijos
Dalies numeris JW1AFSN-DC12V-TV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5856 pcs Duomenų lapas JW1AFSN-DC12V-TV.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 8.4 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC, 30VDC - Max
Serija JW Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tray
Kiti vardai 255-2822
JW1AFSN-DC12V-TV-ND
JW1AFSNDC12VTV
Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C
Dirbti laiką 15ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Sealed - Fully Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 270 Ohms
Ritės galia 530 mW Ritinio srovė 44.0mA