JVN1AF-4.5V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JVN1AF-4.5V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 4.5V
Duomenų lapai: JVN1AF-4.5V.pdf
  • Pranešimas
JVN1AF-4.5V specifikacijos
Dalies numeris JVN1AF-4.5V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 4.5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5980 pcs Duomenų lapas JVN1AF-4.5V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 3.38 VDC Išjunkite įtampą (min.) 0.23 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 277VAC, 30VDC - Max
Serija JV-N Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Dirbti laiką 12ms
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Sealed - Flux Protection Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 4.5VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 16A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A) Ritės įtampa 4.5VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 101 Ohms
Ritės galia 200 mW Ritinio srovė 44.4mA