JV1APF-48V
PanasonicPanasonic
JV1APF-48V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JV1APF-48V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V
Duomenų lapai: JV1APF-48V.pdf
  • Pranešimas
JV1APF-48V specifikacijos
Dalies numeris JV1APF-48V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4324 pcs Duomenų lapas JV1APF-48V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 38.4 VDC Išjunkite įtampą (min.) 2.4 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 125VAC - Max
Serija JV Atsisveikinimo laikas 4ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C Dirbti laiką 10ms
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Sealed - Flux Protection Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 16A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A) Ritės įtampa 48VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 11.52 kOhms
Ritės galia 200 mW Ritinio srovė 4.2mA