JTV1AS-PA-48V
PanasonicPanasonic
JTV1AS-PA-48V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JTV1AS-PA-48V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 48V
Duomenų lapai: JTV1AS-PA-48V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
JTV1AS-PA-48V specifikacijos
Dalies numeris JTV1AS-PA-48V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 48V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40116 pcs Duomenų lapas JTV1AS-PA-48V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 36 VDC Išjunkite įtampą (min.) 4.8 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 277VAC - Max
Serija JT-V Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai 255-6195
JTV1AS-PA-48V-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Dirbti laiką 15ms Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Fully
Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 20A
Kontaktinė medžiaga Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A)
Ritės įtampa 48VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 2.3 kOhms Ritės galia 1 W
Ritinio srovė 20.8mA