JTNV1AS-TMP-F-DC12V
PanasonicPanasonic
JTNV1AS-TMP-F-DC12V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JTNV1AS-TMP-F-DC12V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
JTNV1AS-TMP-F-DC12V specifikacijos
Dalies numeris JTNV1AS-TMP-F-DC12V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4713 pcs Duomenų lapas
Įjungti įtampą (maks.) 9 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Perjungimo įtampa 277VAC - Max
Serija JT-N Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai JTNV1AS-TMPFDC12V Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 30A
Kontaktinė medžiaga Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 180 Ohms Ritės galia 800 mW
Ritinio srovė 66.7mA