JQ1AP-B-18V
PanasonicPanasonic
JQ1AP-B-18V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JQ1AP-B-18V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V
Duomenų lapai: JQ1AP-B-18V.pdf
  • Pranešimas
JQ1AP-B-18V specifikacijos
Dalies numeris JQ1AP-B-18V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4138 pcs Duomenų lapas JQ1AP-B-18V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 14.4 VDC Išjunkite įtampą (min.) 0.9 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC, 110VDC - Max
Serija JQ Atsisveikinimo laikas 2ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Dirbti laiką 5ms
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Insulation - Class B Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A) Ritės įtampa 18VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 1.62 kOhms
Ritės galia 200 mW Ritinio srovė 11.1mA