JM1AN-ZTM-DC12V-F
PanasonicPanasonic
JM1AN-ZTM-DC12V-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JM1AN-ZTM-DC12V-F
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 12V
Duomenų lapai: JM1AN-ZTM-DC12V-F.pdf
  • Pranešimas
JM1AN-ZTM-DC12V-F specifikacijos
Dalies numeris JM1AN-ZTM-DC12V-F Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5229 pcs Duomenų lapas JM1AN-ZTM-DC12V-F.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 8.4 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187"/0.250" Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija JM Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai 255-4179 Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Chassis Mount
funkcijos - Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Chassis Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 20A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 160 Ohms
Ritės galia 900 mW Ritinio srovė 75.0mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
JM1AN-TMP-DC6V-F
JM1AN-TMP-DC6V-F
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: JM RELAY 1 FORM A 6VDC
Sandelyje: 5499 pcs
parsisiųsti: JM1AN-TMP-DC6V-F.pdf
RFQ
JM1AN-ZTM-DC12V
JM1AN-ZTM-DC12V
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 12V