JM1AN-P-DC12V
PanasonicPanasonic
JM1AN-P-DC12V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JM1AN-P-DC12V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 12V
Duomenų lapai: JM1AN-P-DC12V.pdf
  • Pranešimas
JM1AN-P-DC12V specifikacijos
Dalies numeris JM1AN-P-DC12V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5580 pcs Duomenų lapas JM1AN-P-DC12V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 8.4 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija JM Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C Dirbti laiką 20ms
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 20A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 160 Ohms
Ritės galia 900 mW Ritinio srovė 75.0mA