JG1AF-12V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JG1AF-12V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V
Duomenų lapai: JG1AF-12V.pdf
  • Pranešimas
JG1AF-12V specifikacijos
Dalies numeris JG1AF-12V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4196 pcs Duomenų lapas JG1AF-12V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 9.6 VDC Išjunkite įtampą (min.) 0.6 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC, 110VDC - Max
Serija JG Atsisveikinimo laikas 3ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai 255-1369 Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Dirbti laiką 5ms Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 8A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy Kontaktinė forma SPST-NO (1 Form A)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 720 Ohms Ritės galia 200 mW
Ritinio srovė 17.0mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: RY533060R
Sandelyje: 20800 pcs
parsisiųsti:
RFQ
JG1AF-5V
JG1AF-5V
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GENERAL PURPOSE SPST 8A 5V
Sandelyje: 5654 pcs
parsisiųsti: JG1AF-5V.pdf
RFQ
RJ1S-CL-A24
RJ1S-CL-A24
Gamintojai: IDEC
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPDT 12A 24V