JC1A1BJ-TM-DC12V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JC1A1BJ-TM-DC12V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
JC1A1BJ-TM-DC12V specifikacijos
Dalies numeris JC1A1BJ-TM-DC12V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4469 pcs Duomenų lapas
Įjungti įtampą (maks.) 9.6 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija JC Atsisveikinimo laikas 2ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -50°C ~ 60°C Dirbti laiką 15ms
Montavimo tipas Chassis Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) 12VDC Coil Chassis Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 5A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Kontaktinė forma DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 144 Ohms
Ritės galia 1 W Ritinio srovė 83.3mA