JC1A1B-TM-DC24V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JC1A1B-TM-DC24V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V
Duomenų lapai: JC1A1B-TM-DC24V.pdf
  • Pranešimas
JC1A1B-TM-DC24V specifikacijos
Dalies numeris JC1A1B-TM-DC24V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4529 pcs Duomenų lapas JC1A1B-TM-DC24V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 19.2 VDC Išjunkite įtampą (min.) 2.4 VDC
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija JC Atsisveikinimo laikas 2ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -50°C ~ 60°C Dirbti laiką 15ms
Montavimo tipas Chassis Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) 24VDC Coil Chassis Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 5A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Kontaktinė forma DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) Ritės įtampa 24VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 576 Ohms
Ritės galia 1 W Ritinio srovė 41.6mA