HL2-HTM-AC48V
PanasonicPanasonic
HL2-HTM-AC48V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HL2-HTM-AC48V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V
Duomenų lapai: HL2-HTM-AC48V.pdf
  • Pranešimas
HL2-HTM-AC48V specifikacijos
Dalies numeris HL2-HTM-AC48V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5600 pcs Duomenų lapas HL2-HTM-AC48V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 38.4 VAC Išjunkite įtampą (min.) 14.4 VAC
Nutraukimo stilius Quick Connect - 0.187" (4.7mm) Perjungimo įtampa 125VAC - Nom
Serija HL Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -50°C ~ 70°C Dirbti laiką 10ms
Montavimo tipas Chassis Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VAC Coil Chassis Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 48VAC
Ritinio tipas Non Latching Ritės galia 1.2 VA
Ritinio srovė 25.0mA