HJ4-L-AC240V
PanasonicPanasonic
HJ4-L-AC240V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HJ4-L-AC240V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 240V
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
HJ4-L-AC240V specifikacijos
Dalies numeris HJ4-L-AC240V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 240V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10708 pcs Duomenų lapas
Įjungti įtampą (maks.) 192 VAC Išjunkite įtampą (min.) 72 VAC
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 250VAC, 125VDC - Max
Serija HJ Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai 255-1690 Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Socketable
funkcijos LED Indicator Išsamus aprašymas General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 240VAC Coil Socketable
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 5A Kontaktinė medžiaga Silver (Ag)
Kontaktinė forma 4PDT (4 Form C) Ritės įtampa 240VAC
Ritinio tipas Non Latching Ritės galia 1.3 VA
Ritinio srovė 5.6mA