HJ2-L-T-DC12V
PanasonicPanasonic
HJ2-L-T-DC12V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HJ2-L-T-DC12V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
HJ2-L-T-DC12V specifikacijos
Dalies numeris HJ2-L-T-DC12V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11315 pcs Duomenų lapas
Įjungti įtampą (maks.) 9.6 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 250VAC, 125VDC - Max
Serija HJ Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai 255-1680
HJ2LTDC12V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Socketable
funkcijos LED Indicator, Test Button Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A Kontaktinė medžiaga Silver (Ag)
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 12VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 160 Ohms
Ritės galia 900 mW Ritinio srovė 75.0mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HJ2-L-T-AC220/240V
HJ2-L-T-AC220/240V
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V
Sandelyje: 9793 pcs
parsisiųsti:
RFQ
HJ2-L-T-DC48V
HJ2-L-T-DC48V
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V