HJ2-AC120V-6
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HJ2-AC120V-6
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURP 2POLE
Duomenų lapai: HJ2-AC120V-6.pdf
  • Pranešimas
HJ2-AC120V-6 specifikacijos
Dalies numeris HJ2-AC120V-6 Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 5089 pcs Duomenų lapas HJ2-AC120V-6.pdf
Serija * "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas Relay Coil
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HJ2-AC120V-R
HJ2-AC120V-R
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURP 2POLE
Sandelyje: 5661 pcs
parsisiųsti: HJ2-AC120V-R.pdf
RFQ
HJ2-AC200V
HJ2-AC200V
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 200V
Sandelyje: 11240 pcs
parsisiųsti:
RFQ
HJ2-AC12V-6
HJ2-AC12V-6
parsisiųsti: HJ2-AC12V-6.pdf
HJ2-AC120V
HJ2-AC120V
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 120V