HE2AN-S-DC12V
PanasonicPanasonic
HE2AN-S-DC12V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HE2AN-S-DC12V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V
Duomenų lapai: HE2AN-S-DC12V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
HE2AN-S-DC12V specifikacijos
Dalies numeris HE2AN-S-DC12V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5347 pcs Duomenų lapas HE2AN-S-DC12V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 8.4 VDC Išjunkite įtampą (min.) 1.2 VDC
Nutraukimo stilius Screw Terminal Perjungimo įtampa 277VAC, 30VDC - Max
Serija HE Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai 255-1669
HE2ANSDC12V
Darbinė temperatūra -50°C ~ 55°C
Dirbti laiką 30ms Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 12VDC Coil Chassis Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 25A
Kontaktinė medžiaga Silver Tin Oxide (AgSnO) Kontaktinė forma DPST-NO (2 Form A)
Ritės įtampa 12VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 75 Ohms Ritės galia 1.92 W
Ritinio srovė 160mA