HD1E-M-DC24V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HD1E-M-DC24V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 125V
Duomenų lapai: HD1E-M-DC24V.pdf
  • Pranešimas
HD1E-M-DC24V specifikacijos
Dalies numeris HD1E-M-DC24V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5356 pcs Duomenų lapas HD1E-M-DC24V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 19.2 VDC Išjunkite įtampą (min.) 2.4 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 125VAC, 60VDC - Max
Serija HD Atsisveikinimo laikas 5ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Kiti vardai 255-1635 Darbinė temperatūra -25°C ~ 60°C
Dirbti laiką 10ms Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Fully
Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPDT (1 Form C) Through Hole Kontaktinis reitingas (dabartinis) 1A
Kontaktinė medžiaga Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktinė forma SPDT (1 Form C)
Ritės įtampa 24VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 2.06 kOhms Ritės galia 280 mW
Ritinio srovė 11.6mA