HC4ED-HTM-AC240V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HC4ED-HTM-AC240V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 250V
Duomenų lapai: HC4ED-HTM-AC240V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
HC4ED-HTM-AC240V specifikacijos
Dalies numeris HC4ED-HTM-AC240V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5306 pcs Duomenų lapas HC4ED-HTM-AC240V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 192 VAC Išjunkite įtampą (min.) 72 VAC
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija HCE Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C Dirbti laiką 20ms
Montavimo tipas Socketable Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Socketable Kontaktinis reitingas (dabartinis) 1A
Kontaktinė medžiaga Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Kontaktinė forma 4PDT (4 Form C)
Ritės įtampa 240VAC Ritinio tipas Non Latching
Ritės galia 1.2 VA Ritinio srovė 5.5mA