HC4E-HTM-AC24V
PanasonicPanasonic
HC4E-HTM-AC24V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HC4E-HTM-AC24V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
Duomenų lapai: HC4E-HTM-AC24V.pdf
  • Pranešimas
HC4E-HTM-AC24V specifikacijos
Dalies numeris HC4E-HTM-AC24V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5787 pcs Duomenų lapas HC4E-HTM-AC24V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 19.2 VAC Išjunkite įtampą (min.) 7.2 VAC
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija HCE Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C Dirbti laiką 20ms
Montavimo tipas Socketable "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Socketable
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A Kontaktinė medžiaga Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Kontaktinė forma 4PDT (4 Form C) Ritės įtampa 24VAC
Ritinio tipas Non Latching Ritės galia 1.2 VA
Ritinio srovė 50.0mA