HC4E-HP-DC24V
PanasonicPanasonic
HC4E-HP-DC24V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HC4E-HP-DC24V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
Duomenų lapai: HC4E-HP-DC24V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
  • Pranešimas
HC4E-HP-DC24V specifikacijos
Dalies numeris HC4E-HP-DC24V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8545 pcs Duomenų lapas HC4E-HP-DC24V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 19.2 VDC Išjunkite įtampą (min.) 2.4 VDC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija HCE Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai 255-2211
HC4E-HP-DC24V-ND
HC4EHPDC24V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos - Išsamus aprašymas General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 2A Kontaktinė medžiaga Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Kontaktinė forma 4PDT (4 Form C) Ritės įtampa 24VDC
Ritinio tipas Non Latching Varžtų atsparumas 650 Ohms
Ritės galia 900 mW Ritinio srovė 37.0mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HC4E-HP-DC100V
HC4E-HP-DC100V
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURP 4PDT 100VDC
Sandelyje: 4047 pcs
parsisiųsti: HC4E-HP-DC100V.pdf
RFQ
HC4E-HP-DC24V-H69
HC4E-HP-DC24V-H69
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURP 4PDT 24VDC