HC4-HL-AC200V
PanasonicPanasonic
HC4-HL-AC200V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HC4-HL-AC200V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 200V
Duomenų lapai: HC4-HL-AC200V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
HC4-HL-AC200V specifikacijos
Dalies numeris HC4-HL-AC200V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 200V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5439 pcs Duomenų lapas HC4-HL-AC200V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 160 VAC Išjunkite įtampą (min.) 60 VAC
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija HC Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -50°C ~ 60°C Dirbti laiką 20ms
Montavimo tipas Socketable "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos LED Indicator Išsamus aprašymas General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 200VAC Coil Socketable
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 5A Kontaktinė medžiaga Silver Nickel (AgNi)
Kontaktinė forma 4PDT (4 Form C) Ritės įtampa 200VAC
Ritinio tipas Non Latching Ritės galia 1.2 VA
Ritinio srovė 6.0mA