HC2E-HTM-AC100V-F
PanasonicPanasonic
HC2E-HTM-AC100V-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HC2E-HTM-AC100V-F
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 100V
Duomenų lapai: HC2E-HTM-AC100V-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
HC2E-HTM-AC100V-F specifikacijos
Dalies numeris HC2E-HTM-AC100V-F Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 100V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8051 pcs Duomenų lapas HC2E-HTM-AC100V-F.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 80 VAC Išjunkite įtampą (min.) 30 VAC
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija HCE Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C Dirbti laiką 10ms
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Sealed - Amber
Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 100VAC Coil Chassis Mount Kontaktinis reitingas (dabartinis) 3A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Cadmium Free Kontaktinė forma DPDT (2 Form C)
Ritės įtampa 100VAC Ritinio tipas Non Latching
Ritės galia 1.2 VA Ritinio srovė 12.0mA