HC2E-HP-AC115V-F
PanasonicPanasonic
HC2E-HP-AC115V-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HC2E-HP-AC115V-F
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 115VAC
Duomenų lapai: HC2E-HP-AC115V-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
HC2E-HP-AC115V-F specifikacijos
Dalies numeris HC2E-HP-AC115V-F Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 115VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6235 pcs Duomenų lapas HC2E-HP-AC115V-F.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 92 VAC Išjunkite įtampą (min.) 34.5 VAC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija HCE Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai 255-3646
HC2EHPAC115VF
Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C
Dirbti laiką 10ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Sealed - Amber Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 115VAC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 3A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 115VAC
Ritinio tipas Non Latching Ritės galia 1.2 VA
Ritinio srovė 10.4mA