HC2-HL-AC100V-F
PanasonicPanasonic
HC2-HL-AC100V-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HC2-HL-AC100V-F
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V
Duomenų lapai: HC2-HL-AC100V-F.pdf
  • Pranešimas
HC2-HL-AC100V-F specifikacijos
Dalies numeris HC2-HL-AC100V-F Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7872 pcs Duomenų lapas HC2-HL-AC100V-F.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 80 VAC Išjunkite įtampą (min.) 30 VAC
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija HC Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai 255-2759
HC2-HL-AC100V-F-ND
Darbinė temperatūra -50°C ~ 60°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Socketable
funkcijos LED Indicator Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 100VAC Coil Socketable
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 7A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 100VAC
Ritinio tipas Non Latching Ritės galia 1.2 VA
Ritinio srovė 13.2mA