HC2-H-AC120V-F
PanasonicPanasonic
HC2-H-AC120V-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HC2-H-AC120V-F
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 120V
Duomenų lapai: HC2-H-AC120V-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
HC2-H-AC120V-F specifikacijos
Dalies numeris HC2-H-AC120V-F Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 120V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8507 pcs Duomenų lapas HC2-H-AC120V-F.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 96 VAC Išjunkite įtampą (min.) 36 VAC
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija HC Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai 255-2754
HC2-H-AC120V-F-ND
HC2HAC120VF
Darbinė temperatūra -50°C ~ 70°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Socketable
funkcijos - Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 120VAC Coil Socketable
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 7A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 120VAC
Ritinio tipas Non Latching Ritės galia 1.2 VA
Ritinio srovė 10.9mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HC2-H-AC120V
HC2-H-AC120V
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 120V