HC1E-HTM-AC24V
PanasonicPanasonic
HC1E-HTM-AC24V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HC1E-HTM-AC24V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V
Duomenų lapai: HC1E-HTM-AC24V.pdf
  • Pranešimas
HC1E-HTM-AC24V specifikacijos
Dalies numeris HC1E-HTM-AC24V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5054 pcs Duomenų lapas HC1E-HTM-AC24V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 19.2 VAC Išjunkite įtampą (min.) 7.2 VAC
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija HCE Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C Dirbti laiką 10ms
Montavimo tipas Chassis Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Sealed - Amber Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VAC Coil Chassis Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 5A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Kontaktinė forma SPDT (1 Form C) Ritės įtampa 24VAC
Ritinio tipas Non Latching Ritės galia 1.2 VA
Ritinio srovė 50.0mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HC1E-HTM-DC100V-F
HC1E-HTM-DC100V-F
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURP SPDT 100VDC
Sandelyje: 6048 pcs
parsisiųsti: HC1E-HTM-DC100V-F.pdf
RFQ
HC1E-HTM-AC24V-F
HC1E-HTM-AC24V-F
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURP SPDT 24VAC