HC1E-HTM-AC115V
PanasonicPanasonic
HC1E-HTM-AC115V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HC1E-HTM-AC115V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 115V
Duomenų lapai: HC1E-HTM-AC115V.pdf
  • Pranešimas
HC1E-HTM-AC115V specifikacijos
Dalies numeris HC1E-HTM-AC115V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 115V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4455 pcs Duomenų lapas HC1E-HTM-AC115V.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 92 VAC Išjunkite įtampą (min.) 34.5 VAC
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija HCE Atsisveikinimo laikas 10ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C Dirbti laiką 10ms
Montavimo tipas Chassis Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Sealed - Amber Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 115VAC Coil Chassis Mount
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 5A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy
Kontaktinė forma SPDT (1 Form C) Ritės įtampa 115VAC
Ritinio tipas Non Latching Ritės galia 1.2 VA
Ritinio srovė 11.4mA