HC1-HP-AC240V-F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HC1-HP-AC240V-F
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V
Duomenų lapai: HC1-HP-AC240V-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
HC1-HP-AC240V-F specifikacijos
Dalies numeris HC1-HP-AC240V-F Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8101 pcs Duomenų lapas HC1-HP-AC240V-F.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 192 VAC Išjunkite įtampą (min.) 72 VAC
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija HC Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Kiti vardai 255-5718
HC1-HP-AC240V-F-ND
Darbinė temperatūra -50°C ~ 70°C
Dirbti laiką 20ms Montavimo tipas Through Hole
funkcijos - Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 240VAC Coil Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Cadmium Free
Kontaktinė forma SPDT (1 Form C) Ritės įtampa 240VAC
Ritinio tipas Non Latching Ritės galia 1.2 VA
Ritinio srovė 5.0mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HC1-HP-AC6V-F
HC1-HP-AC6V-F
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 6V
Sandelyje: 12122 pcs
parsisiųsti: HC1-HP-AC6V-F.pdf
RFQ
HC1-HP-AC120V-F
HC1-HP-AC120V-F
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V
Sandelyje: 8709 pcs
parsisiųsti:
RFQ
HC1-HP-AC240V
HC1-HP-AC240V
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V