HC1-HL-DC100V-F
PanasonicPanasonic
HC1-HL-DC100V-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HC1-HL-DC100V-F
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 100V
Duomenų lapai: HC1-HL-DC100V-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
HC1-HL-DC100V-F specifikacijos
Dalies numeris HC1-HL-DC100V-F Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 100V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7193 pcs Duomenų lapas HC1-HL-DC100V-F.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 80 VDC Išjunkite įtampą (min.) 10 VDC
Nutraukimo stilius Plug In Perjungimo įtampa 250VAC - Max
Serija HC Atsisveikinimo laikas 20ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -50°C ~ 60°C Dirbti laiką 20ms
Montavimo tipas Socketable Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos LED Indicator
Išsamus aprašymas General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 100VDC Coil Socketable Kontaktinis reitingas (dabartinis) 10A
Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Cadmium Free Kontaktinė forma SPDT (1 Form C)
Ritės įtampa 100VDC Ritinio tipas Non Latching
Varžtų atsparumas 10 kOhms Ritės galia 1 W
Ritinio srovė 11.0mA