GX-F15B-P-C5
PanasonicPanasonic
GX-F15B-P-C5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GX-F15B-P-C5
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas SENSOR PROX PNP 4.2MM 12-24VDC
Duomenų lapai: GX-F15B-P-C5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
GX-F15B-P-C5 specifikacijos
Dalies numeris GX-F15B-P-C5 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas SENSOR PROX PNP 4.2MM 12-24VDC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2804 pcs Duomenų lapas GX-F15B-P-C5.pdf
Įtampa - tiekimas 12 V ~ 24 V Nutraukimo stilius Cable Leads
Ekranavimas Unshielded Serija GX
Jutiklio tipas Inductive Atstumas jutikliui 0.165" (4.2mm)
Atsako dažnumas 250Hz Paketas / dėžutė Module
Išvesties tipas PNP-NC, 3-Wire Kiti vardai 1110-1109
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - kūnas Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo IP68
Rodiklis LED Išsamus aprašymas Inductive Proximity Sensor 0.165" (4.2mm) IP68 Module
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GX-F15B
GX-F15B
Gamintojai: Panasonic
apibūdinimas: SENSOR PROX 15MM NPN NC 1M CABLE