EZP-E50306MTA
PanasonicPanasonic
EZP-E50306MTA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EZP-E50306MTA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas CAP FILM 30UF 10% 500VDC RAD 4LD
Duomenų lapai: EZP-E50306MTA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EZP-E50306MTA specifikacijos
Dalies numeris EZP-E50306MTA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas CAP FILM 30UF 10% 500VDC RAD 4LD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13459 pcs Duomenų lapas EZP-E50306MTA.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 500V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.634" L x 0.787" W (41.50mm x 20.00mm) Serija EZPE
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 4 Leads Kiti vardai EZPE50306MTA
P15859
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Spacing" 1.476" (37.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 2.028" (51.50mm) funkcijos Low ESR
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 30µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads Talpa 30µF