EZJ-Z1V180JM
PanasonicPanasonic
EZJ-Z1V180JM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EZJ-Z1V180JM
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 18V 20A 0603
  • Pranešimas
EZJ-Z1V180JM specifikacijos
Dalies numeris EZJ-Z1V180JM Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 18V 20A 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Varistorio įtampa (tipas) 18V Varistorio įtampa (min) 16.2V
Varistorio įtampa (maks.) 19.8V Serija Automotive, AEC-Q200, EZJP
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai EZJZ1V180JM
P122059TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 11V
Energija - Išsamus aprašymas 18V 20A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Dabartinis - "Surge" 20A Talpa @ dažnumas 180pF @ 1MHz