EZJ-S1VD182
PanasonicPanasonic
EZJ-S1VD182 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EZJ-S1VD182
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 50V 0603
Duomenų lapai: EZJ-S1VD182.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EZJ-S1VD182 specifikacijos
Dalies numeris EZJ-S1VD182 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 50V 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 169250 pcs Duomenų lapas EZJ-S1VD182.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 50V Serija -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai P182VJCT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 30V
Energija - Išsamus aprašymas 50V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Talpa @ dažnumas 1800pF @ 1kHz