EYG-A121804PA
PanasonicPanasonic
EYG-A121804PA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EYG-A121804PA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Duomenų lapai: 1.EYG-A121804PA.pdf2.EYG-A121804PA.pdf3.EYG-A121804PA.pdf
  • Pranešimas
EYG-A121804PA specifikacijos
Dalies numeris EYG-A121804PA Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 4568 pcs Duomenų lapas 1.EYG-A121804PA.pdf2.EYG-A121804PA.pdf3.EYG-A121804PA.pdf
Naudojimas In-Plane Heat Transfer Įveskite Graphite-Pad, Sheet
Storis 0.0016" (0.040mm) Terminis varža -
Šilumos laidumas 1350 W/m-K Figūra Rectangular
Serija PGS Kontūrai 180.00mm x 115.00mm
Kiti vardai EYGA121804PA
P19054
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Graphite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular Adhesive - One Side