EYG-A121803PM
PanasonicPanasonic
EYG-A121803PM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EYG-A121803PM
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Duomenų lapai: 1.EYG-A121803PM.pdf2.EYG-A121803PM.pdf3.EYG-A121803PM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
EYG-A121803PM specifikacijos
Dalies numeris EYG-A121803PM Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 3721 pcs Duomenų lapas 1.EYG-A121803PM.pdf2.EYG-A121803PM.pdf3.EYG-A121803PM.pdf
Naudojimas In-Plane Heat Transfer Įveskite Graphite-Pad, Sheet
Storis 0.0010" (0.025mm) Terminis varža -
Šilumos laidumas 1600 W/m-K Figūra Rectangular
Serija PGS Kontūrai 180.00mm x 115.00mm
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga Graphite
Išsamus aprašymas Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular Adhesive - One Side Spalva Gray