EYG-A121801PA
PanasonicPanasonic
EYG-A121801PA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EYG-A121801PA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Duomenų lapai: 1.EYG-A121801PA.pdf2.EYG-A121801PA.pdf3.EYG-A121801PA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EYG-A121801PA specifikacijos
Dalies numeris EYG-A121801PA Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 8068 pcs Duomenų lapas 1.EYG-A121801PA.pdf2.EYG-A121801PA.pdf3.EYG-A121801PA.pdf
Naudojimas In-Plane Heat Transfer Įveskite Graphite-Pad, Sheet
Storis 0.0004" (0.010mm) Terminis varža -
Šilumos laidumas 1950 W/m-K Figūra Rectangular
Serija PGS Kontūrai 180.00mm x 115.00mm
Kiti vardai EYGA121801PA
P19055
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Graphite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular Adhesive - One Side