EXB-V8V9R1JV
PanasonicPanasonic
EXB-V8V9R1JV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB-V8V9R1JV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 9.1 OHM 1206
Duomenų lapai: 1.EXB-V8V9R1JV.pdf2.EXB-V8V9R1JV.pdf
RoHs statusas Prašyti inventoriaus patvirtinimo / užklausos inventorizacijos patvirtinimo
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EXB-V8V9R1JV specifikacijos
Dalies numeris EXB-V8V9R1JV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 9.1 OHM 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Prašyti inventoriaus patvirtinimo / užklausos inventorizacijos patvirtinimo
Galimas kiekis 3180304 pcs Duomenų lapas 1.EXB-V8V9R1JV.pdf2.EXB-V8V9R1JV.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija EXB Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 9.1
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Kiti vardai Y49R1DKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) Išsamus aprašymas 9.1 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals