EXB-V8V6R8JV
PanasonicPanasonic
EXB-V8V6R8JV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB-V8V6R8JV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 6.8 OHM 1206
Duomenų lapai: 1.EXB-V8V6R8JV.pdf2.EXB-V8V6R8JV.pdf
  • Pranešimas
EXB-V8V6R8JV specifikacijos
Dalies numeris EXB-V8V6R8JV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 6.8 OHM 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4447975 pcs Duomenų lapas 1.EXB-V8V6R8JV.pdf2.EXB-V8V6R8JV.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija EXB Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 6.8
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Kiti vardai EXBV8V6R8JV
Y46R8TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) Išsamus aprašymas 6.8 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals