EXB-V8V1R6JV
PanasonicPanasonic
EXB-V8V1R6JV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB-V8V1R6JV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 1.6 OHM 1206
Duomenų lapai: 1.EXB-V8V1R6JV.pdf2.EXB-V8V1R6JV.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
EXB-V8V1R6JV specifikacijos
Dalies numeris EXB-V8V1R6JV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 1.6 OHM 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4352385 pcs Duomenų lapas 1.EXB-V8V1R6JV.pdf2.EXB-V8V1R6JV.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija EXB Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 1.6
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Kiti vardai EXBV8V1R6JV
Y41R6TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) Išsamus aprašymas 1.6 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals