EXB-V4V3R9JV
PanasonicPanasonic
EXB-V4V3R9JV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB-V4V3R9JV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 3.9 OHM 0606
Duomenų lapai: 1.EXB-V4V3R9JV.pdf2.EXB-V4V3R9JV.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
EXB-V4V3R9JV specifikacijos
Dalies numeris EXB-V4V3R9JV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 3.9 OHM 0606 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4432 pcs Duomenų lapas 1.EXB-V4V3R9JV.pdf2.EXB-V4V3R9JV.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0606 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Serija EXB Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 3.9
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0606, Concave Kiti vardai EXBV4V3R9JV
Y23R9TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 2
Pins skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) Išsamus aprašymas 3.9 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Concave