EXB-N8V241JX
PanasonicPanasonic
EXB-N8V241JX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB-N8V241JX
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 240 OHM 0804
Duomenų lapai: EXB-N8V241JX.pdf
  • Pranešimas
EXB-N8V241JX specifikacijos
Dalies numeris EXB-N8V241JX Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 240 OHM 0804 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4876288 pcs Duomenų lapas EXB-N8V241JX.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0804 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serija EXB Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 240
"Power Per Element" 31mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0804, Concave, Long Side Terminals Kiti vardai EXBN8V241JX
Y10241TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
Išsamus aprašymas 240 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals Circuit Type Isolated