EXB-H8E681J
PanasonicPanasonic
EXB-H8E681J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB-H8E681J
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES ARRAY 7 RES 680 OHM 8SSIP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EXB-H8E681J specifikacijos
Dalies numeris EXB-H8E681J Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES ARRAY 7 RES 680 OHM 8SSIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 126430 pcs Duomenų lapas
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SIP Dydis / Matmenys 0.429" L x 0.087" W (10.89mm x 2.20mm)
Serija EXB Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 680
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 8-SSIP Kiti vardai EXB-H8E681
EXBH8E681
R7681
R7681CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 7
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.106" (2.69mm) Išsamus aprašymas 680 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SSIP