EXB-E10C473J
PanasonicPanasonic
EXB-E10C473J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB-E10C473J
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 47K OHM 1608
Duomenų lapai: EXB-E10C473J.pdf
  • Pranešimas
EXB-E10C473J specifikacijos
Dalies numeris EXB-E10C473J Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 47K OHM 1608 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 809607 pcs Duomenų lapas EXB-E10C473J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1608 Dydis / Matmenys 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
Serija EXB Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 47k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1608, Concave, Long Side Terminals Kiti vardai EXBE10C473J
U8473TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 8
Pins skaičius 10 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
Išsamus aprašymas 47k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1608, Concave, Long Side Terminals Circuit Type Bussed